Spolupracujeme se špičkami v oboru IT.

Společnost DELL, náš klíčový partner ve světě IT


Společnost DELL byla založena v roce 1984 v USA panem Michaelem Dellem. V současné době patří k největším výrobcům informačních technologií na světě. Společnost vyrábí kromě osobních počítačů také notebooky, zobrazovací jednotky, servery, síťové prvky, tiskárny, datová úložiště a v neposlední řadě veškeré originální příslušenství.

Obrovskou výhodou v náročném konkurenčním prostředí je záruka 2 – 5 let na většinu produktů DELL, doplněná standardním servisem NBD On-Site (následující pracovní den v místě)po celou dobu trvání záruky.

Právě pro rychlou a nadstandardní servisní podporu, kterou DELL poskytuje ke svým výrobkům, spolupracuje naše společnost se společností DELL v oblasti dodávek informačních technologií již mnoho let, od dob, kdy partnerský prodej ještě nepatřil mezi běžné standardy této společnosti. Ihned po zavedení tohoto institutu na podzim roku 2008, se naše společnost stala registrovaným partnerem DELL s možností využívat všech výhod z tohoto partnerství plynoucích. Při návrhu, dodávce, implementaci a správě informačních technologií můžeme využívat rozsáhlých zkušeností týmu odborníků této společnosti.

Microsoft


Asi bychom neúspěšně hledali uživatele počítače, který by neznal společnost Microsoft, zvláště jejich nejznámější produkty, operační systém Windows a kancelářský balík MS Office. Kromě těchto dvou produktů, které se staly etalonem pro pracovní využití počítače, nabízí Microsoft nepřeberné množství softwarových produktů pro firmy všech velikostí. Ať už jsou to serverové operační systémy Windows Server, které jsou škálovatelné od malých serverů pro několik uživatelů, až po masivní serverové farmy v datových centrech, přes nástroje pro firemní komunikaci a týmovou spolupráci Exchange a Sharepoint a databázový software SQL server, na jehož základech stojí firemní informační a ekonomické systémy, až po kompletní ERP a CRM systémy MS Dynamics.

V posledních letech se z "pouhého" tvůrce software stal Microsoft jedním z největších poskytovatelů cloudových služeb na světě. V případě, že nechcete investovat nemalé finanční prostředky do pořízení vlastních serverů a softwarových licencí, jsou naší specialisté pro Vás připraveni navrhnout a implementovat řešení na bázi cloudových služeb MS Office 365 a cloudové platformy MS Azure.

Naši klienti

Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder