Zajistíme vám čas a klid na práci.
Postaráme se o vaše IT.

Audit informačních technologií

Audit informačních technologií

Služba auditu informačních technologií je nezbytná při plánování úprav a změn IT. Umožňuje vám získat ucelený přehled o stavu vaší IT infrastruktury (hardware, software, sítě). Specialisté na IT audit vás rovněž seznámí s konkrétními bezpečnostními a technickými slabinami vašich IT. Součástí auditu IT je návrh řešení zjištěných problémů, zabezpečení sítě proti přístupu zvenčí, ověření stavu softwarových licencí a mnoho dalšího. Audit IT se provádí vaší firmě přímo na míru. Výhodou externího auditu IT je nezávislý (nezaujatý) pohled odborníků na stav vaší IT infrastruktury. Ve společnosti CALYX Brno vám navíc nabízíme při podpisu servisní smlouvy motivační balíček s auditem IT zdarma

Audit IT odhalí i stav zálohovacích mechanismů

Zálohování dat považuje většina z nás za samozřejmost. Díky záložním kopiím si dokážeme obnovit data, která by jinak byla nadobro ztracena či poškozena. Ztrátu dat zapříčiňuje zejména lidský faktor (hackeři, viry) nebo výpadek sítě. Naopak nedostupnost dat zapříčiní obvykle závada hardwaru nebo softwaru. Bezchybné zálohování a obnova dat úzce souvisí se zálohovacími mechanismy, které tyto funkce zajišťují.  

Abychom zajistili bezproblémové zálohování a obnovu dat, potřebujeme znát stav zálohovacích mechanismů. Právě k tomu nám skvěle poslouží audit IT. Specialista auditu IT zkontroluje stav zálohovacích mechanismů a poradí řešení případných nedostatků. Nedbáme-li o perfektní stav zálohovacích mechanismů, tak se vystavujeme riziku nenávratné ztráty důležitých dat. 
Neriskujte ztrátu svých dat a nechte si zkontrolovat stav zálohovacích mechanismů. 

Společnost CALYX Brno – řešení vašich IT problémů. 

Naši klienti

Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder