Zajistíme vám čas a klid na práci.
Postaráme se o vaše IT.

Správa IT Brno

Jak zajistíte efektivní správu vašich licencí?

Řešení je snadné! Stačí vám k tomu využít službu auditu informačních technologií. Kromě ověření stavu vašich softwarových licencí vám doporučíme nejvhodnější způsoby odstranění případných nedostatků. Samozřejmostí je i finanční kalkulace nutných investic. Svým zákazníkům nabízíme zajímavé bonusy. Audit IT vám při podpisu servisní smlouvy na správu IT provedeme zcela zdarma! Naše služby se vám vyplatí.

IT služby slouží nejen podnikatelům

Bez PC a internetu se dnes obejde jen málokdo. Obojí se stalo nezbytností v soukromém i veřejném sektoru. Pro efektivní řízení firemního provozu se používá řada nejmodernějších zařízení, softwarového a hardwarového vybavení i různých externích IT služeb. Možná se mylně domníváte, že jsou IT služby příliš nákladné. Není tomu tak. Dopřát si kvalitní IT služby můžete i v nekomerční sféře

Velmi výhodná je např. pro neziskové organizace servisní smlouva na správu IT. Kromě správy počítačových sítí, IT poradenství, archivace a zálohování dat, antivirové a antispamové kontroly získáte i atraktivní motivační balíček (např. monitoring sítě zdarma). Společnost CALYX Brno – nonprofit friendly IT služby.

Chcete ušetřit? Využijte outsourcing v IT

Vysoké náklady za hardware a software jsou již minulostí. Jak lze ušetřit na pořizovacích i provozních nákladech za IT? Řešení je snadné! Stačí využít IT outsourcing.

Co to ten IT outsourcing je?

Pravděpodobně už využíváte některých outsourcingových služeb, aniž o tom víte. Outsourcing je ekonomicky výhodný způsob dělby práce. Firma (odběratel služby) vyčlení nějakou činnost a svěří ji smluvně jiné firmě (dodavateli služby). Nejčastěji se jedná o účetnictví, úklid, dopravu nebo IT služby. Odběratel outsourcingových služeb se může snáze věnovat svým přímým podnikatelským aktivitám. Pomocné a doprovodné činnosti totiž převedl na třetí stranu (dodavatele outsourcingu). Outsourcing vám sníží náklady např. za technické vybavení a za zaměstnance. Dodavatel outsourcingových služeb totiž disponuje potřebným technickým vybavením. Zároveň zajišťuje kvalifikované pracovníky vykonávající outsourcingové služby.

Jaké služby nabízí IT outsourcing?

Jedná se o širokou škálu služeb, jako je:

 1. správa IT
 2. audit IT
 3. monitoring sítí datovým centrem
 4. IT poradenství
 5. virtualizace IT
 6. cloudové služby
 7. pronájem početního výkonu a SW licencí

Proč se rozhodnout pro společnost CALYX Brno?

 • Naše česká firma působí na IT trhu už od roku 1999.
 • Jsme partnery významných IT firem (Microsoft, DELL, ESET, Cyberoam, Kaspersky Lab, Veeam).
 • Své služby poskytujeme soukromému i veřejnému sektoru.
 • Našim zákazníkům nabízíme k outsourcingovým službám zajímavé bonusy.
 • Máme tým špičkových IT odborníků.

Efektivní správa IT

Rozvoj informačních technologií je neustále na vzestupu. Malé a střední firmy zajišťují své IT potřeby zpravidla zaměstnáváním správce IT, oproti tomu velké firmy zpravidla zřizují vlastní interní IT oddělení. Obojí řešení je však finančně nákladné. Jak si tedy zajistit efektivní správu IT, aniž vás to finančně zruinuje? Řešením je externí správa IT!

Jaké výhody přináší externí správa IT vaší firmě?

 1. Nepotřebujete pořizovat speciální hardware a software k monitorování sítě. Potřebným vybavením totiž disponuje externí datové centrum.
 2. Celkově snížíte pořizovací i provozní náklady IT na minimum.
 3. Máte k dispozici tým IT specialistů, kteří vám vždy ochotně poradí a navrhnou výhodná řešení IT rozvoje vaší firmy.
 4. Externí specialisté efektivně zabezpečí sítě před průnikem zvenčí, zajistí vám kvalitní antivirovou a antispamovou kontrolu a zálohování i obnovu dat.

Proč si lámat hlavu s IT? Věnujte se svému podnikání a správu IT nechte na nás! Společnost CALYX Brno – snadné řešení pro vaše IT.

Naši klienti

Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder
Logo Placeholder